10 stron ze zdrowymi przepisami, które warto śledzić na FB


Przepisy, Zdrowe odżywianie / poniedziałek, Listopad 6th, 2017

W dzisiejszych czasach zdrowe gotowanie jest o wiele łatwiejsze niż kiedyś. I to nie tylko dlatego, że zdrowych produktów jest więcej i łatwiej je kupić. Także dlatego, że w internecie aż kipi od przepisów na zdrowe jedzenie – nawet jeśli jesteś vege, nie jesz pszenicy, cukru lub nabiału bądź masz uczulenie na jajka 🙂 Nawet ja, przy swojej początkowo bardzo restrykcyjnej diecie znalazłam niejedno danie dla siebie!

Ja korzystam z bardzo wielu przepisów znalezionych w sieci. Część wykorzystuję bezpośrednio, a część jest dla mnie inspiracją do stworzenia czegoś swojego 🙂

Poniżej moje ulubione miejsca! Jest to moje subiektywne zestawienie. Ale może dodalibyście coś do listy?

✔ Aga ma smaka – żyj i jedz zdrowo
✔ Nasza Kasza
✔ Olga Smile
✔ Mama alergika gotuje
✔ Bezglutenowa mama
✔ Vegenerat Biegowy
✔ Wegan Nerd
✔ Fit przepisy na dietetyczne potrawy
✔ Veganbanda.pl
✔ Smakołyki Alergika

 

2 Replies to “10 stron ze zdrowymi przepisami, które warto śledzić na FB”

  1. Chętnie odwiedzę te profile, bo ostatnio nic mi nie smakuje ? Dla mnie w przepisach ważne jest by były szybkie i smaczne, a często znajduję strasznie skomplikowane i pomimo początkowej chęci zrobienia czegoś nowego, przeraża mnie sama lista zakupów ?

    1. No to zapraszam do śledzenia moich przepisów 🙂 ja nawet jak inspiruję się tymi z internetu to staram się upraszczać sprawę, bo jestem zabieganym człowiekiem i nie mam czasu siedzieć godzinami w kuchni. A niestety ostatnio jestem zmuszona przygotowywać samodzielnie wszystkie posiłki… pozdrawiam ciepło!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *