The average lady. So far!


Pole Dance, Zdrowe odżywianie / sobota, Wrzesień 16th, 2017

Czy każdy blog zaczyna się od opowiedzenia o czym będzie? Nawet jeśli tak to ustanowię wyjątek od tej reguły 🙂 Zamierzam poruszyć bardzo wiele tematów, które są bliskie (lub wg mnie warto,  żeby były) nam wszystkim – wszystkim, które/którzy chcemy z uśmiechem przejść przez, coraz to lepsze, życie. Ale… o szczegółach trochę później.

Póki co – kilka słów co to będzie za miejsce i dlaczego właśnie teraz je tworzę.

Właśnie dziś, bo dzisiaj zrozumiałam (kiedyś opowiem Wam co mi w tym pomogło :)), że… mogę, dam radę i… że to po prostu ma sens. I, że może powstać coś naprawdę fajnego! Więc nie czekałam ani chwili i tuż po wylądowaniu (wróciłam dzisiaj z wakacji) odpaliłam komputer pełna motywacji do działania!

No więc, co to będzie za miejsce? Miejsce dla Ciebie, żebyś mogła/mógł w codziennym biegu na chwilę zatrzymać się i zastanowić jak być lepszym – dla swojej psychiki, dla swojego ciała, dla swojego zdrowia… jak korzystać z każdego dnia, stawać się lepszym i dążyć efektywnie do swoich celów.

Ale to także miejsce dla mnie. Dla mnie, żeby się rozwijać, żeby uwierzyć bardziej w siebie, żeby dotrzeć do tego, co do tej pory było w oddali, znajdować czas na przemyślenia i… żeby nie tracić motywacji do działania 🙂

Kim jestem, że pozwalam sobie zostawiać tu swoje myśli i (ba!) jeszcze zapraszać Was do ich poznania? Zwyczajne dziewczę chyba należałoby rzec 🙂 natomiast mocno zainteresowane wszystkim, co będzie tutaj lądować. Stale zgłębiające wiedzę i kolekcjonujące doświadczenie.

Ale, ale… zaraz, zaraz… chcę jednak podkreślić, że to „zwyczajne dziewczę” to stan na T-E-R-A-Z. Bo w planach mam coś więcej 🙂 A więc kibicujcie mi proszę i… czerpcie stąd ile się da, bo razem działać zawsze łatwiej – nawet jeśli cele się trochę różnią!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *